orjinal ürün garantisi
Kamagra Jel Eczane
Kamagra Jel Eczane

kutu1

Kamagra Jel

Kamagra Jel 100 mg Sildenafil Bay Bayan Cinsel Gücü Artırıcı Ereksiyonu Güçlendiren İlaç!

1 Kutu 50 TL

SATIN AL

kutu2

Kamagra Damla

Kamagra Damla Bayan Azdırıcı Afrodizyak Etkili Erkek Cinsel İstek Arttırıcı Damla!

1 Kutu 59 TL

SATIN AL

kamagra

Kamagra Tablet

Kamagra Tablet Sildenafil Ereksiyonu Güçlendiren Cinsel İstek Artırıcı Sertleştirici İlaç!

1 Kutu 40 TL

SATIN AL

Müşteri Hizmetleri

Bilgi Bankası

sol-hizmetler

ginseng hapı

ANA SAYFA » KULLANIMI

Kamagra Kullanımı Bay Bayan Cinsel Güç Arttırıcı Kamagra Jel Kullanımı

Kamagra KullanımıKamagra kullanımı ağızdan emilerek kullanılır. Tablet yutma sorunu olan bireyler için alternatif ve etkili olan ideal bir yöntemdir. 7 farklı aromada olan oral jelly'i sevdiğiniz bir meyve suyuna karıştırarak kokteyl haline de getirebilirsiniz.

Kamagra jel kullanımı sizlere farklı alternatifler sunarak bu işlevi eğlenceli ve lezzetli bir hale dönüştürmenize yardımcı olur. Cinsel ilişkiden 30 dakika önce kullanmanız yeterlidir. Günde 1 defadan fazla kullanılmamalıdır. Oda sıcaklığında nemden ve sıcaktan uzak saklanmalıdır. Kamagra jel kullanımı 18 yaşından küçüklerin kullanımı için uygun değildir.

Kamagra damla kullanımı, bu güne kadar piyasada bulunan birçok ereksiyon sağlayıcı cinsel gıda takviyelerinin aksine su dışında da dilediğiniz içecekle kullanma özelliğine sahiptir. Dilediğiniz içeceği seçip içerisine 5 damla damlatmanız yeterli olacaktır.

Bay Bayan Ereksiyon Sağlayıcı Kamagra Kullanım Şekli

Bay Bayan Ereksiyon Sağlayıcı Kamagra Kullanım ŞekliEtkisini 15 dakika içerisinde gösterir.  Barda, diskoda ve evde hazırlamış olduğunuz alkollü, alkolsüz bütün kokteyllerinize rahatlıkla damlatabilirsiniz. Çünkü kamagra damla kullanımı özel formülü sayesinde bu tarz içeceklerde etkisini azaltmaz.

Kamagra kullanım şekli oldukça basittir. İsteğe göre bir bardak su ile kullanılabilir ya da ağızda emilerek tüketilebilir. Kamagra hapı kullanımı cinsel ilişki yaşamadan 30 dakika önce alınması yeterlidir. Alternatif yiyeceklere, alkolsüz ve gazsız içeceklere katılarak da tüketilebilir. Kalp hastalığı, nitrat türü ilaç kullananlar, ciğer ve böbrek rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez.

Top of Page